Profesionalus hostingas, serveriai su priežiūra, serverių administravimas

Klientams

 

Serverio valdymas

Įrašykite į žemiau esantį laukelį savo svetainės domeną ir sistema automatiškai Jus nukreips į puslapį su Jūsų serverio valdymo įrankiais.

Didmenininko sąsaja

Netrukus po profesionalaus hostingo paslaugos aktyvavimo, klientų sistemoje rasite prisijungimo prie Jūsų serverio didmenininko sąsajos duomenis. Su jais valdymo įrankių puslapyje galėsite prisijungti prie DirectAdmin ir administruoti savo svetaines.

Prisijungus pirmą kartą Jums reikės sukurti savo talpinimo planus (nuoroda "Add Package"), po to galėsite įkūrinėti naujus virtualius serverius savo svetainėms (nuoroda "Add New User"). Galite talpinti kelias svetaines viename virtualiame serveryje, tačiau norėdami jas izoliuoti - kiekvienai svetainei sukurkite po atskirą virtualų serverį.

Klientų sistema

Peržiūrėti savo sąskaitas, atnaujinti kontaktinę informaciją, keisti esamų paslaugų parametrus bei patogiai užsakyti naujas galite prisijungę prie Interneto vizijos klientų sistemos.

https://klientams.iv.lt/

Gedimai, profilaktikos

Gedimų, profilaktikų ir atnaujinimų žurnalas. Informacija apie Interneto vizijos tinklo bei įrangos būklę.

https://www.gedimai.lt/

Partnerystės programa

Jūs turite puikią progą sumažinti savo išlaidas svetainės talpinimui! Ja pasinaudoti itin paprasta - Jums tereikia savo svetainės puslapiuose patalpinti rekomendavimo nuorodą, o visais organizaciniais bei finansiniais klausimais už Jus pasirūpinsime mes ir Jūsų svetainės lankytojai.

Mokėjimo būdai

Galite pasirinkti Jums patogiausią būdą apmokėti Interneto vizijos paslaugas.

Pagalba

Iškilus klausimams, bet kurią savaitės dieną galite kreiptis į mus el. paštu arba telefonu.